Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Співробітники внутрішньої та власної безпеки покращували навички комунікації
18/07/19 - 15:39

Протягом тижня представники підрозділів власної та внутрішньої безпеки Держприкордонслужби брали участь у практичному тренінгу на тему "Проведення опитування та допиту"

Протягом тижня представники підрозділів власної та внутрішньої безпеки Держприкордонслужби брали участь у практичному тренінгу на тему «Проведення опитування та допиту», що був організований відділом з правоохоронних питань (INL) Посольства США в Україні.

Тренінг проводили експерти з Польщі. Він був спрямований на розвиток навичок комунікації з потерпілими, свідками та підозрюваними. Учасники тренінгу вчились отримувати, аналізувати та використовувати інформацію, визначати її достовірність та використовувати її для виконання поставлених завдань.

Для закріплення знань, слухачі виконували практичні вправи в реальних умовах. Прикордонники також отримали знання з основ використання сучасних технологій у оперативній роботі, у тому числі використання соціальних мереж та пошукових інструментів для проведення ефективного допиту та аналізу отриманої інформації.

По закінченню заходу прикордонники отримали відповідні сертифікати про проходження тренінгу.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню