телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Спільною міжвідомчою групою на Одещині виявлено сигарет на суму понад 140 тисяч гривень
16/12/17 - 12:50

Учора, на ділянці відділу «Кодима» Подільського загону спільна міжвідомча група в складі прикордонників, співробітників оперативного підрозділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби та представників ГУ ДФС в Одеської області виявлено в п

Учора, на ділянці відділу «Кодима» Подільського загону спільна міжвідомча група в складі прикордонників, співробітників оперативного підрозділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби та представників ГУ ДФС в Одеської області виявлено в приватному помешканні місцевого жителя майже 6 тисяч пачок сигарет.

Інформацію про можливу протиправну діяльність прикордонники відділу отримали від оперативних співробітників та одразу вжили заходів щодо виявлення і затримання правопорушників. В ході проведення пошуку порушників було встановлено місце накопичення товарів, які незаконно переміщувалися через державний кордон.

Товар вилучено співробітниками фіскальної служби встановленим порядком. Попередня сума оцінки складає понад 140 тисяч гривень.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню