Сонячні системи, планшети, блоки живлення: прикордонники Західного регіонального управління отримали засоби для підтримання зв’язку

НАЗАД
21 вересня 2022 12:42

Прикордонники Західного регіонального управління Держприкордонслужби отримали технічне обладнання для підтримання зв’язку.

Майно передала українська IT-компанія Sombra, відповідно до запитів, які сформували у Львівській ОВА.

Йдеться про 10 сонячних систем «Bandera Solar», 10 блоків багатоканальної швидкої зарядки, 20 нових сучасних планшетів та 20 павербанків.

«Для ефективної роботи прикордонної служби необхідне якісне обладнання, яке працюватиме за будь-яких умов. Апаратуру розподілять відповідно до потреб прикордонних підрозділів Західного регіонального управління, які виконують завдання у складі Сил оборони на східному та південно-східному напрямках. Частину засобів направлять прикордонникам, які захищають північні рубежі», – зазначив заступник начальника штабу – начальник відділу та організації прикордонного контролю Західного регіонального управління Держприкордонслужби полковник Ігор Матвійчук.

Вартість допомоги складає понад 800 тисяч гривень. Загалом, за даними IT-компанії Sombra, від 24 лютого вони передали допомоги різним військовим підрозділам і цивільним, які постраждали від війни, на суму понад 500 тисяч доларів.

«Ми допомагаємо військовим необхідною амуніцією та обладнанням: дронами, приладами нічного бачення, раціями. І робитимемо це до Перемоги», – резюмував співзасновник і директор компанії Віктор Чех.

До слова, за підтримки IT-компанії Sombra до наших захисників на фронт поїхали вже 14 автомобілів, в тому числі в межах ініціативи начальника Львівської ОВА «1000 автомобілів свободи».

Дякуємо за підтримку! Разом до Перемоги!

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси