Снайпер бойовиків поранив прикордонника, який ніс службу на лінії розмежування

НАЗАД
13 жовтня 2017 13:43

Прикордонники продовжують виконувати завдання на лінії розмежування в районі проведення АТО та повсякчас піддаються загрозі з боку російських найманців, які не припиняють здійснювати обстріли позицій українських військових.

Прикордонники продовжують виконувати завдання на лінії розмежування в районі проведення АТО та повсякчас піддаються загрозі з боку російських найманців, які не припиняють здійснювати обстріли позицій українських військових. Нерідко терористи ведуть вогонь і на напрямках, де звичайні люди перетинають лінію розмежування, піддаючи їх життя ризику.

Черговий обстріл був зафіксований на дорожньому коридорі «Донецьк-Курахове». Цього разу працював снайпер незаконних збройних формувань.

У результаті вогню під час виконання службових обов’язків на контрольному посту «Мар’їнка» отримав вогнепальне поранення військовослужбовець Краматорського прикордонного загону. Куля влучила прикордоннику в плече.

Пораненому військовослужбовцю побратимами відразу надали першу медичну допомогу та каретою швидкої медичної допомоги транспортували до міської лікарні м. Курахове. На даний момент життю та здоров’ю пораненого нічого не загрожує.

За даним фактом було проінформовано штаб АТО та представників ОБСЄ.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси