Словаччина спростила правила в’їзду для іноземців

НАЗАД
09 лютого 2022 11:47

Згідно з правилами, прийнятими Європейською комісією, стосовно подорожувальників, які мають сертифікати про вакцинацію від COVID-19 відтепер для країн ЄС свідоцтво про вакцинацію буде дійсне для подорожей протягом дев’яти місяців.

З огляду на це рішення, Словаччина скасувала перелік країн ризику, пов’язаний зі штамом коронавірусу «омікрон» та особливі умови для осіб, які прибувають із країн ризику.

Від 4 лютого 2022 року після прибуття до Словаччини особи, які подолали COVID-19 більше 180 днів тому, мають ті самі умови, що й вакциновані. Тобто для повністю вакцинованих осіб, а також для осіб, які подолали хворобу, домашній карантин після прибуття до Словаччини не є обов’язковим.

Зауважимо, що раніше особи, які перенесли хворобу були зобов’язані іти на карантин. Щеплені та ті, хто перенесли хворобу, були зобов’язані реєструватися в системі eHranica.

Нині реєстрація в eHranice залишається обов’язковою для невакцинованих осіб – після кожного прибуття до Словаччини.

Стосовно карантину для нещеплених, то він скорочується з 10 днів до 5 днів після прибуття до Словаччини, або карантин припиняється після отримання негативного результату ПЛР-тесту, який можна зробити одразу після прибуття до Словаччини.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}