телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Системна робота по вихованню охоронців кордону з підліткового віку стане надійним фундаментом для зміцнення обороноздатності держави
14/03/19 - 11:51

Про це сьогодні зазначив помічник Голови Держприкордонслужби на брифінгу в «Укрінформі».

Під час свого виступу він розповів, що нещодавно Кабінет Міністрів України прийняв рішення про передачу до складу прикордонного відомства ліцею-інтернату імені Харитоненка, що у Сумах.

Зокрема до сфери управління Адміністрації Держприкордонслужби розпорядженням Уряду передано цілісний майновий комплекс навчального закладу.

Він нагадав, що минулого року, під час відзначення 100-річчя створення прикордонної служби України, на якому були присутні й вихованці даного навчального закладу, Президент України Петро Порошенко підтримав ідею щодо взяття Держприкордонслужбою опіки над цим навчальним закладом та висловив переконання, що це буде корисним як для прикордонного відомства, так і навчального закладу.

 «Сьогодні у ліцеї навчаються близько 600 вихованців. У 2018 році зі ста випускників ліцею – 28 виявили бажання та успішно здали іспити до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. І цей показник є найбільшим серед інших подібних навчальних закладів», - зауважив Олег Слободян.

«Системна робота по вихованню охоронців кордону з підліткового віку стане надійним фундаментом для зміцнення обороноздатності держави і підвищить рівень національно-патріотичного виховання молоді України. Крім того, перебування ліцею в складі Держприкордонслужби дозволить готувати вмотивованих кандидатів для вступу до військових навчальних закладів відомства, надавати допомогу у вихованні дітей учасників бойових дій, дітей-сиріт і дітей з багатодітних сімей», - наголосив помічник Голови ДПСУ.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню