Сергій Дейнеко зустрівся з Генерал-ад'ютантом Національної гвардії штату Каліфорнія

НАЗАД
29 липня 2019 17:48

Сьогодні у Києві Голова Державної прикордонної служби України полковник Сергій Дейнеко зустрівся з Генерал-ад'ютантом Національної гвардії штату Каліфорнія (США) генерал-майором Девідом Болдвіном.

Сьогодні у Києві Голова Державної прикордонної служби України полковник Сергій Дейнеко зустрівся з Генерал-ад'ютантом Національної гвардії штату Каліфорнія (США) генерал-майором Девідом Болдвіном.

Очільник прикордонного відомства подякував за можливість обговорити актуальні питання розвитку співпраці обох відомств, а також висловив подяку Сполученим Штатам Америки за постійну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, солідарність у протидії російської агресії.

Сергій Дейнеко поінформував щодо задач та функцій прикордонного відомства в зоні проведення операції об’єднаних сил та на адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим, а також щодо ситуації на державному кордоні. Зокрема він зазначив, що «останні шість років на прикордонну безпеку України істотно впливає агресивна політика і дії Російської Федерації».

Окремо наголошувалося, що з врахуванням сучасних загроз розгорнуто принципово нову систему інтелектуального кордону, реформується Морська охорона, створюється сучасна авіаційна структура спеціального призначення та оновлюється парк авіації. Крім того, в інтересах охорони державного кордону та моніторингу територіального моря України активно застосовується патрульна авіація та безпілотники.

У ході спілкування йшлося також про реформування Держприкордонслужби у рамках стратегічного курсу країни на європейську та євроатлантичну інтеграцію та перспективи розвитку двостороннього співробітництва.

Як відмітив Сергій Дейнеко, відомство зацікавлене в подальшому конструктивному і плідному співробітництві з американськими колегами, основні напрямки якого стосуються застосування авіації, підготовки льотного складу та операторів БПЛА, застосування сил швидкого реагування та мобільних підрозділів і тактичної підготовка персоналу.

У свою чергу Командувач Національної гвардії штату Каліфорнія підтвердив готовність американської сторони щодо посилення співробітництва, зокрема він зауважив, що «Національна гвардія заінтересована в розвитку співпраці за окресленими напрямами та додатково в рамках покращення сумісності Держприкордонслужби з підрозділами ЗСУ та Національної гвардії, а також посиленні системи кіберзахисту». 

Наприкінці зустрічі сторони домовились на експертному рівні опрацювати конкретні заходи двостороннього співробітництва на найближчі три роки та під час наступної зустрічі підписати відповідний план заходів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси