Сергій Дейнеко: ДПСУ готова до виконання завдань у період проведення позачергових виборів до ВРУ

НАЗАД
16 липня 2019 11:41

Про це Голова Держприкордонслужби зазначив під час робочої наради в МВС під головуванням першого заступника Міністра Сергія Ярового.

«Відомством сплановано комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих на неухильне дотримання вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України», - сказав Сергій Дейнеко.

Він відмітив, що в цьому напрямку враховано досвід попередніх років, а також під час виборів Президента України.

«Основні зусилля Служба спрямовує на посилений контроль і координацію дій компетентних органів на каналах міжнародного сполучення, забезпечення належного рівня прикордонної безпеки та готовності оперативно реагувати на зміни обстановки», - наголосив Голова Держприкордонслужби.

Сергій Дейнеко додав, «поряд з цим ми докладемо усіх зусиль для швидкого оформлення українців, які напередодні та в день виборів прямуватимуть з-за кордону або тимчасово окупованих територій»

Окремо очільник відомства наголосив, що Служба активно співпрацює з ЦВКа і готова забезпечити належний пропуск міжнародних спостерігачів.

«На сьогодні в Україні вже перебуває понад 280 іноземних спостерігачів. Основним напрямком їх в’їзду залишається авіаційний – аеропорти Бориспіль, Київ, Одеса, Львів та Харків», - сказав він.

Також Голова ДПСУ відмітив, що прикордонники співпрацюють з органами та підрозділами Нацполіції, МЗС, представниками влади на місцях й іншими компетентними структурами.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси