Сергій ДЕЙНЕКО: «На одній з ділянок продовжимо апробовувати нову модель охорони кордону і в цьому нам допомагатимуть представники Прикордонно-митної служби США»

НАЗАД
21 вересня 2019 10:01

Голова Державної прикордонної служби з делегацією офіцерів прикордонного відомства перебуває з робочим візитом в Сполучених Штатах Америки.

Як зазначив Сергій ДЕЙНЕКО на своїй сторінці у Facebook, завдяки партнерам програми EXBS Держдепу США делегація мала можливість детально вивчити особливості роботи Прикордонно-митної служби США.

«Це неоціненний досвід, адже фактично знаходилися на одній зі складних ділянок – кордоні з Мексикою. Американські охоронці кордону ознайомили нас з організаційно-штатною структурою та завданнями підрозділів, які прирівнюються до наших прикордонних загонів і відділів прикордонної служби» – зазначив очільник прикордонного відомства.

Голова Держприкордонслужби України наголосив, що отримані в ході робочого візиту знання будуть активно впроваджуватись в Держприкордонслужбі. «Зокрема, на одній з ділянок продовжимо апробовувати нову модель охорони кордону і в цьому нам допомагатимуть саме представники Прикордонно-митної служби США» - зазначив Сергій ДЕЙНЕКО.

Він також висловив вдячність Уряду Сполучених Штатів та американським колегам, які є надійними партнерами і тривалий час підтримують розвиток прикордонного відомства України.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси