США передали для Морської охорони Держприкордонслужби України сучасні швидкісні катери компанії Metal Shark

НАЗАД
09 липня 2024 17:34

Днями корабельно-катерний склад Морської охорони Державної прикордонної служби України поповнився новими катерами, які були передані прикордонному відомству від Уряду США, у рамках реалізації спільного проєкту із Відділом оборонного співробітництва ODC та за активної підтримки Програми експортного контролю та безпеки кордонів EXBS.

Така співпраця з міжнародними партнерами є практичними кроками у забезпеченні оновлення та модернізації корабельного-катерного складу Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Отримані катери обладнані сучасними системами навігації, керування, автоматичного пожежогасіння, камерами відеоспостереження. За словами морських прикордонників, ці катери дуже швидкісні, надзвичайно маневровні, комфортні та ергономічні.

Нагадаємо, що минулого року військовослужбовці з числа корабельно-катерного складу загонів Морської охорони пройшли навчання з управління та експлуатації малих патрульних катерів. Практичні тренінги відбувалися в США, безпосередньо на базі суднобудівної компанії «Metal Shark», яка спеціалізується на виготовленні катерів з алюмінієвими корпусами.

У сьогоденні американські катери вже стали надійними залізними побратимами моряків-прикордонників на морській та річковій ділянках і залучені в охороні та обороні державного кордону України, висвітленні надводної обстановки тощо. Зокрема, дані катери залучаються й до забезпечення безпекової складової морського коридору у Чорному морі.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси