Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Щодо ситуації з рухом вантажівок через пункти пропуску на кордоні з Росією
19/02/18 - 14:23

В даний час за інформацією, що надійшла від російської сторони поступово відновлюється оформлення вантажних автомобілів в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нєхотєєвка», що навпроти українського пункту пропуску «Гоптівка» у Харківській області

Як уже неодноразово повідомлялося, на окремих напрямках українсько-російського кордону фіксується ускладнення руху вантажівок, які прямують у напрямку Росії.

В даний час за інформацією, що надійшла від російської сторони поступово відновлюється оформлення вантажних автомобілів в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нєхотєєвка», що навпроти українського пункту пропуску «Гоптівка» у Харківській області. Суміжна сторона повідомила про відновлення обладнання для огляду вантажів, що вийшло з ладу напередодні. Нагадаємо, що пропуск вантажних автомобілів в російському пункті пропуску не здійснювався з 17 лютого.

Крім того, певне накопичення транспортних засобів у напрямку Росії наразі спостерігається в пункті пропуску «Бачівськ», що у Сумській області. Відмітимо, що на Сумщині затримка з пропуску вантажівок також відмічалась учора у пункті пропуску «Катеринівка».

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню