телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Щодо безпекової ситуації в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування за минулий тиждень
09/02/19 - 11:04

Протягом тижня усі контрольні пункти в’їзду-виїзду в межах Донецької та Луганської областей працювали за зимовим графіком роботи у штатному режимі.

Загалом за вказаний період через лінію розмежування оформлено 233 тисячі громадян та 27,8 тисяч транспортних засобів. Відмовлено в пропуску через лінію зіткнення 120 особам в зв’язку з несправністю в документах або відсутністю необхідного переліку документів.

В той же час підконтрольні Росії бойовики три рази порушили встановлений режим роботи дорожніх коридорів, направляючи громадян до КПВВ після закінчення визначеного часу їх роботи. Так, за окремими рішеннями командування Об’єднаних сил в цих випадках продовжено роботу контрольних пунктів та прикордонниками додатково пропущено через лінію розмежування 214 громадян і 107 транспортних засоби. 

Прикордонниками в КПВВ оформлено 8 внутрішньо-переміщених осіб, які через гуманітарну кризу та систематичні порушення прав людини з боку окупаційної адміністрації РФ змушені залишити місця свого постійного проживання та шукати кращого життя на контрольованій українською владою території.

Крім того, прикордонними нарядами в межах діючих гуманітарних дорожніх коридорів в районі операції Об’єднаних сил виявлено 11 паспортних документів України, що містили ознаки часткової підробки та 3 недійсні ідентифікаційні документи, видані окупаційною адміністрацією РФ.

До адміністративної відповідальності в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування притягнуто 10 громадян, відносно яких встановлено, що вони перетнули державний кордон України з Російською Федерацією в недіючих пунктах пропуску на тимчасово неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону.

Під час виконання службових обов’язків в КПВВ військовослужбовці ДПСУ зі складу Об’єднаних сил зафіксували 7 випадків, коли громадяни намагались «домовитися» про безперешкодний перетин лінії розмежування. За даними фактами до Національної поліції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень з метою прийняття відповідних правових рішень.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню