Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Росіянин за 1500 доларів США намагався «викупити» товариша у прикордонників
29/07/19 - 09:42

Учора авіарейсом з Мінська у пункт пропуску «Одеса-авіа» прибув громадянин Російської Федерації, якому було відмовлено в пропуску в Україну.

Спробу надання неправомірної вигоди  прикордонникам Одеського загону зафіксовано співробітниками внутрішньої та власної безпеки «Південь» Держприкордонслужби, військової прокуратури Одеського гарнізону та представниками Нацполіції в аеропорту Одеси.

Учора авіарейсом з Мінська у пункт пропуску «Одеса-авіа» прибув громадянин Російської Федерації, якому було відмовлено в пропуску в Україну.

В залі очікування перебував його товариш, який вирішив «владнати» ситуацію та запропонував прикордонникам грошову винагороду у сумі 1500 доларів США за сприяння в пропуску до нашої країни його співвітчизника. Охоронці кордону категорично відмовились від неправомірної вигоди та оформили на хабародавця матеріали за  ч.3 ст. 369 ККУ.

Матеріали справи передані до військової прокуратури та Нацполіції.  

Окрім того, співробітниками внутрішньої та власної безпеки  Держприкордонслужби у минулі вихідні задокументовано ще 5 випадків пропонування хабарів іноземцями та нашими співвітчизниками. Від запропонованих коштів охоронці кордону відмовились та передали матеріали компетентним органам.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню