Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
РФ демонстративно перешкоджає проходженню кораблів в українські порти через Керченську протоку – Петро Цигикал
24/04/19 - 10:55

Про це повідомив Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал в програмі на телеканалі UATV.

«Триває постійний огляд суден у районі Керченської протоки, які заходять в порти України з економічними цілями, – наголосив він. – Практично немає таких, які б не оглядалися – особливо, які йдуть в Україну. Створюють штучну чергу заходу, і наші судна оглядають набагато довше і пропускають останніми».

Також, за словами Голови Держприкордонслужби, морська охорона РФ демонстративно підходить близько до українських берегів Азовського моря.

«Ситуацію погіршує те, що це море вважається внутрішнім між двома державами. Тому важко визначити чіткі межі територіальних вод та прилеглих до них», – розповів Петро Цигикал.

Він також звернув увагу на те, що особливо важливим для України залишається питання удосконалення морського законодавства. Над відповідними проектами Держприкордонслужба вже активно працює, в тому числі й з іноземними партнерами. Зокрема, Петро Цигикал  зауважив, що саме зараз у Києві проходить Міжнародний круглий стіл, де присутні представники правоохоронних структур і Міністерства оборони України та берегової охорони США обмінюються досвідом у цій сфері, проводиться напрацювання законодавчої бази, результат якого буде направлено до Верховної Ради України.

  

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню