Прикордонники здобувають першість в обласних змаганнях

НАЗАД
30 липня 2020 15:21

З 4 по 26 липня військовослужбовці Чернівецького прикордонного загону долучилися до змагань з легкої атлетики та спортивного орієнтування, як в межах обласного центру, так і поза ним.

Упродовж цього місяця прикордонники показали високі спортивні результати на турнірах в Івано-Франківську, Вінниці і Херсоні та зайняли 12 призових місць. Зокрема на відкритому чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики призові місця на 1500 та 3000 метрів вибороли прикордонники Андрій Краковецький та Ілля Сосницький.

У чемпіонаті Чернівецької області з легкої атлетики на першу сходинку призового п’єдесталу на дистанціях 1500 м та 3000 м піднялися військовослужбовці Орест Малованюк та Сергій Дуган. Бронзовим призером в дисципліні 3000 м став охоронець кордону Іван Андрусяк.

Якщо у людини є сила волі та бажання до перемоги то світова пандемія може тільки внести незручності, але не зламати дух перемоги.