(ВІДЕО) Прикордонники затримали українця з квадрокоптером, який переправляв сигарети до Угорщини

НАЗАД
16 жовтня 2016 09:57

Прикордонники Чопського загону виявили та затримали громадянина України з безпілотним літальним апарат та з пакунками сигарет, які чоловік переправляв за кордон.

Державна прикордонна служба України разом з іншими правоохоронними органами, та у взаємодії з угорськими колегами продовжують спільні заходи з протидії протиправній діяльності на кордоні. Викриття багатьох схем та основних каналів, зокрема з переміщення тютюнових виробів до країн ЄС, змушують контрабандистів вишукувати нові шляхи їх переправлення. Тому останнім часом все частіше зловмисники використовують у своїй діяльності малі літальні апарати. Чергове затримання порушника з квадрокоптером та з пакунками сигарет відбулося учора, у результаті проведених спланованих заходів прикордонниками Чопського загону. 

Учора прикордонники відділу «Тиса» Чопського загону під час несення служби зафіксували політ безпілотного літального апарата дистанційного керування. З метою недопущення протиправної діяльності співробітники Держприкордонслужби відразу організували співпрацю із взаємодіючими підрозділами та розпочали пошукові заходи. Як результат, неподалік від державного рубежу охоронці кордону виявили  квадрокоптер типу дрон «8 гвинтів» та чоловіка, який ймовірно здійснював керування ним та переправлення цигарок до Угорщини. При наближені прикордонного наряду до невідомої  особи, останній вдався до втечі та намагався заховатися у кущах від прикордонників.  Однак це йому не вдалося, правоохоронці затримали порушника, який  є громадянин України, житель м. Чоп.

Крім того, біля квадрокоптера правоохоронці виявили сумку з пакунком у 16 блоків сигарет «Мальборо» українського виробництва та ще  16  блоків сигарет,  які були прикріпленимии до самого літального апарату.

Наразі відносно затриманого українця складено відповідні адміністративні документи та передано представникам Національної поліції у Закарпатській області. Разом з тим передано і виявлений безпілотний літальний апарат.

Зазначимо, що у цьому році це вже 13 випадок затримання прикордонниками літальних апаратів, що використовувалися для переправлення тютюнових виробів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси