Прикордонники затримали двох порушників, які незаконно намагалися потрапити в країни ЄС

НАЗАД
05 жовтня 2016 11:58

Прикордонники відділу «Княгиня» Чопського загону затримали двох громадян України, які намагались незаконно потрапити до країн Західної Європи.

Прикордонники відділу «Княгиня» Чопського загону затримали двох громадян України, які намагались незаконно потрапити до країн Західної Європи.

Так, учора рух невідомого біля кордону помітили словацькі колеги, про що відразу повідомили українських прикордонників. Не гаючи часу правоохоронці відразу розпочали пошукові заходи. Як результат, оперативно взаємообміну інформацією, «зелені берети» в 150 м від лінії державного рубежу затримали чоловіка без документів. З його слів стало відомо,  що він громадянин України. Затриманий також зізнався, що прямував до Німеччини з метою заробітку та пошуку кращого життя.

Ще одного «шукача щастя» затримали прикордонники при спробі подолання загороджувального паркану. Як і зазвичай, документів правопорушник при собі не мав, однак пояснив, що він громадянин України, 1991 року народження, проживає у Запорізькій області.

Обох порушників доставлено до пункту тимчасового тримання Чопського прикордонного загону з метою встановлення обставин правопорушення та складання процесуальних документів. Як з’ясувалось пізніше, чоловіки уже не вперше затримані прикордонниками за спробу незаконного перетину кордону. Їх подальшу долю вирішуватиме суд.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси