телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Прикордонники за добу зафіксували чотири спроби підкупу персоналу відомства
15/03/19 - 10:12

Учора прикордонники Луганського, Сумського, Могилів-Подільського загонів та Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» відмовились від неправомірної вигоди, яку пропонували громадяни Росії, Вірменії та Ізраїлю.

Під час оформлення пасажирів авіарейсу «Тель-Авів – Київ» прикордонники звернули увагу на громадянина Ізраїлю, якому нещодавно відмовляли у в’їзді до України в аеропорту Одеси. При спілкуванні з іноземцем той не зміг пояснити своїх намірів відвідати нашу країну. Чоловік вирішив, що 100 доларів США, наданих прикордонникам, допоможуть йому пройти паспортний контроль та без законних підстав потрапити в Україну. Правоохоронці відмовили громадянину Ізраїлю у в’їзді в Україну, а спробу підкупу зафіксували та повідомили співробітників Національної поліції.

Інший випадок стався в пункті пропуску «Могилів-Подільський», де 46-річний громадянин РФ намагався за 4 тисячі російських рублів безперешкодно в’їхати до нашої держави. Росіянина-хабародавця затримали в пункті пропуску співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби спільно з представниками військової прокуратури Вінницького гарнізону, безпосередньо під час спроби передачі коштів прикордонному наряду. По даному факту стосвно росіянина внесені відомості до ЄРДР за ст. 369 ККУ.

Інша громадянка РФ, в пункті пропуску «Танюшівка», що на українсько-російському кордоні, теж пропонувала прикордонникам Луганського загону грошові кошти у розмірі 1 тисячі російських рублів.

А от в пункті пропуску «Велика Писарівка», що також на кордоні з РФ, 19-річна громадянка Вірменії намагалася підкупити прикордонників Сумського загону двома тисячами російських рублів.

Правоохоронці повернули іноземок назад до РФ та направили повідомлення до Національної поліції про виявлення ознак злочинів.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню