Прикордонники виявили у трьох іноземок фальшиві та чужі документи

НАЗАД
19 серпня 2019 09:50

Трьох іноземних громадянок з підробленими та чужими документами виявили співробітники Державної прикордонної служби у минулі вихідні. Двох іноземок з фальшивками прикордонники зупинили в пункті пропуску «Бориспіль».

У суботу відлетіти до Італії з підробкою намагалась громадянка Камеруну. Однак прикордонники виявили у неї підроблену посвідку на постійне місце проживання в Україні. Особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та накладено штраф в розмірі 5 100 гривень. Громадянку Камеруну через кордон не пропущено та передано співробітникам Нацполіції.

Інша іноземка – громадянка Туреччини, у цьому ж аеропорту у неділю прямувала на рейс до Швейцарії. Проте прикордонники під час перевірки  встановили, що в неї частково підроблений документ, а саме - замінено обкладинку паспорта.

До Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». Також вона утримується до встановлення особи терміном до 3-х діб з метою з’ясування обставин правопорушення, передбаченого ст.204-1, справу скеровано до суду. 

А прикордонники Луцького загону в  пункті пропуску «Ягодин-авто» у громадянки Гаїті виявили чужий документ. Жінка їхала до Польщі рейсовим автобусом та намагалася скористатися чужим закордонним паспортом громадянки Бельгії.

Особу через кордон також не пропущено та притягнуто до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Тривають перевірочні заходи. Наразі з’ясовано, що іноземка в Україну прибула встановленим порядком по дійсному паспорту громадянки Гаїті.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси