Прикордонники разом з військовими надали допомогу мобільній групі фіскальної служби, яка потрапила під обстріл терористів

НАЗАД
29 жовтня 2016 16:13

В районі населеного пункту Лопаскіно, що на Луганщині під обстріл російських найманців потрапила мобільна група Державної фіскальної служби, яка несла служба на цьому напрямку. Прикордонний наряд, який ніс службу на броньованому автомобілі неподалік від з

Сьогодні в районі населеного пункту Лопаскіно, що на Луганщині під обстріл російських найманців потрапила мобільна група Державної фіскальної служби, яка несла служба на цьому напрямку. Фантомівці відстежували канал переправлення вантажів через лінію розмежування по річці Сіверський Донець. Вогонь терористи відкрили з протилежного берега річки зі стрілецької зброї та СПГ. Під час обстрілу поранення зазнали 3 члена екіпажу групи.

Прикордонний наряд, який ніс службу на броньованому автомобілі неподалік від зазначеного району, отримавши інформацію відразу вирушив на допомогу. Про дану ситуацію також невідкладно повідомили військовослужбовців Збройних Сил України.

Завдяки спільним скоординованим діям з військовими прикордонники під прикриттям броньованої машини врятували 2 поранених співробітників ДФС та надали першу медичну допомогу, ще одного пораненого евакували військовослужбовці ЗСУ.

В даний час всі вони доправлені в шпиталь.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси