Прикордонники придбали сучасні квадрокоптери

НАЗАД
09 грудня 2020 09:01

Головний центр підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора Ігоря Момота придбав чотири безпілотних авіаційних комплекси DJI Matrice 200 V2.

Сучасні зразки авіаційної техніки поставлені Головному центру разом із супутнім допоміжним обладнанням.

БпАК DJI Matrice 200 V2 є сучасним засобом виявлення та розпізнавання стаціонарних і рухомих об’єктів та цілей. Потужні системи оптико-електронного спостереження – камери денного спостереження з 30-кратним збільшенням та тепловізори, дозволяють ефективно виконувати завдання з повітряного моніторингу як вдень, так і вночі.

Також відповідно до умов договору представники товариства  «Ю.Ей.Ві.Дистрибуція» – переможець відкритих торгів, провели підготовку операторів з експлуатації БпАК. Навчання персоналу органів охорони державного кордону на новеньких БпАК продовжиться й надалі на базі Центру з підготовки застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру. Під час опанування безпілотної справи майбутні оператори здобудуть знання з нормативно-правових актів, матимуть нагоду вивчити порядок використання повітряного простору України. А під час навчально-тренувальних та контрольних польотів отримають практичні навички та необхідний рівень вмінь з ведення повітряного моніторингу новітніми зразками безпілотної авіаційної техніки.

Варто зазначити, що подібні безпілотники вже активно застосовуються в охороні державного кордону. На сьогодні «залізні пташки» здійснили майже 1,7 тис. вильотів, за їх допомогою оглянуто майже 10 тис. км кордону. Завдяки їм вдавалося виявити та затримати десяток порушників прикордонного законодавства, два гумових човни, а також дрон контрабандистів, який використовували для незаконного переміщення сигарет.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси