Прикордонники готуються до зустрічі десятків тисяч паломників-хасидів на святкування іудейського Нового року

НАЗАД
01 вересня 2017 12:45

Щороку в Україну прибуває кілька десятків тисяч хасидів-паломників, які відвідують місто Умань, що на Черкащині аби зустріти іудейський Новий рік Рош-а-Шана. У цьому році свято припадає на 20-22 вересня і за попередніми прогнозами очікується прибуття до 4

Щороку в Україну прибуває кілька десятків тисяч хасидів-паломників, які відвідують місто Умань, що на Черкащині аби зустріти іудейський Новий рік Рош-а-Шана. У цьому році свято припадає на 20-22 вересня і за попередніми прогнозами очікується прибуття до 40 тисяч прочан.

Для прикладу в минулому році співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на державному кордоні у майже 260 випадках оформили понад 30 тисяч паломників, які слідували організованими групами. Їх оформлення в більшості здійснювалося в аеропортах «Бориспіль», «Жуляни», «Львів» та «Одеса», а також в пунктах пропуску на кордоні з Польщею, Румунією та Словаччиною.

Для дотримання загального громадського правопорядку, пильність правоохоронців у цей період зазвичай зростає. Зокрема прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», на яких припадає левова частка оформлення хасидів-паломників на київських летовищах, підготовку вже розпочали.

Наразі військовослужбовці беруть участь у службових нарадах аеропортів із залученням представників самих перевізників, щодо отримання попередньої інформації про прибуття організованих груп осіб. Крім того перевіряється готовність пунктів пропуску, зокрема, здійснення прикордонного контролю на окремих смугах руху та створення належних умов для роботи контрольних служб.

Загалом для організації пропуску через державний кордон зазначеної категорії осіб Держприкордонслужба збільшить кількість робочих місць і прикордонних нарядів із залученням додаткових резервів. З персоналом, що залучатиметься до здійснення прикордонного контролю паломників-хасидів проводитимуться відповідні тренінги та практичні заняття.

Співробітники Держприкордонслужби докладатимуть максимум зусиль, щоб інші подорожуючі не зазнавали жодних незручностей, а оформлення паломників та прочан проходило на належному рівні. Пріоритетом для прикордонного відомства залишається безпекова складова всіх громадян.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}