Прикордонники готові до зустрічі хасидів. Від завтра Україна очікує до 20 тисяч паломників

НАЗАД
24 вересня 2019 12:17

Щороку на святкування іудейського Нового року в Україну прибувають десятки тисяч паломників, які їдуть у місто Умань, що на Черкащині. Минулого року в Україну завітало близько 30 тисяч хасидів.

У 2019 році Рош ха-Шана припадає на вечір 29 вересня. Цього разу ортодоксальні євреї відмічають ювілейний 5780-й Новий рік. Свято триватиме два дні до вечора 1 жовтня.

Наразі прикордонники оформили близько 250 паломників. А найбільші групи хасидів очікуються 25, 26 та 27 вересня. Зокрема від завтра в аеропорт «Бориспіль» має прибути чартерними рейсами до 17 тисяч паломників. Їх оформлення буде відбуватися у терміналі «Б». Цей термінал відкриють спеціально для оформлення зазначених рейсів. В аеропортах Одеси та Вінниці - до 3 тисяч паломників.

В усіх пунктах пропуску, через які масово мають прибувати паломники, а це окрім аеропортів Києва, Одеси та Вінниці – й пункти пропуску на кордоні з Польщею, Словаччиною та Румунією, для забезпечення швидкого та якісного прикордонного контролю хасидів Держприкордонслужба виділила додатковий персонал та технічні засоби, а з особовим складом проведені практичні заняття.

Принагідно нагадуємо, що пріоритетом для прикордонного відомства України було і залишається питання безпекової складової на державному кордоні. Для цього зокрема, співробітники Держприкордонслужби разом з представниками інших взаємодіючих служб та аеропортів провели службові наради, опрацювали питання порядку отримання попередньої інформації про прибуття організованих груп осіб та організації їх пропуску.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси