телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Прикордонники Львівського загону виявили човен та 6 тисяч пачок сигарет
05/05/18 - 14:17

Державна прикордонна служба в рамках спільної спеціальної операції «Кордон-2018» нарощує зусилля для протидії правопорушенням на кордоні.

Державна прикордонна служба в рамках спільної спеціальної операції «Кордон-2018» нарощує зусилля для протидії правопорушенням на кордоні.

Так, сьогодні на Волині, в ході проведення заходів, прикордонники відділу «Коритниця» Львівського загону не допустили переміщення партії сигарет, які порушники намагалися доправити до Польщі за допомогою кладок та човна.

Спочатку прикордонники виявили трьох невідомих осіб, які помітивши прикордонників, здійснили втечу в тил ділянки. Під час спроби затримання прикордонним нарядом здійснено один попереджувальний постріл вгору, однак особи не зупинилися. При подальшій перевірці даної місцевості, за кілька десятків метрів від кордону, охоронці знайшли надувний гумовий човен, дві кладки, які, очевидно, були підготовлені до використання. А згодом, неподалік, військовослужбовці загону виявили 6 тисяч пачок сигарет, які були запаковані для переміщення.

Зараз тривають заходи щодо пошуку та встановлення причетних осіб, сигарети будуть передані до ДФС.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню