Президент України нагородив команду Держприкордонслужби, яка виборола золото на Європейських іграх-2019

НАЗАД
18 липня 2019 15:01

Глава держави нагородив золотих медалістів ІІ Європейських ігор, на яких Збірна Україна з боксу виборола перше загальнокомандне місце.

Урочистості проходили днями на Олімпійській навчально-спортивній базі «Конча-Заспа».

Представники спортивної команди Державної прикордонної служби України – заслужені майстри спорту України з боксу, чемпіони світу та Європи  Олександр Хижняк та Віктор Вихрист нагороджені Орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

На Європейських іграх, що проходили з 21 по 30 червня в Мінську Олександр виборов золоту нагороду у ваговій категорії 75 кг. Віктор здобув золото у ваговій категорії 91 кг.

А заслуженій майстерці спорту України з легкої атлетики, неодноразовій призерці Олімпійських ігор, чемпіонату світу та Європи Христині Стуй Володимир Зеленський вручив «Орден княгині Ольги» ІІ ступеня. На Європейських іграх-2019 року Христина виборола золоту нагороду у складі естафетної легкоатлетичної команди.