Порт Маріуполя – бар’єр для COVID-19 з моря

НАЗАД
06 березня 2020 09:38

На даний момент підозр на COVID-19 у суднокоманд не зафіксовано.

Опитування громадян та безконтактний скринінг температури – такі процедури здійснюються не лише в аеропортах та КПВВ, а й в українських портах, адже судна прямують в Україну з усього світу, та й екіпажі в більшості – іноземці. Так, у зв’язку з ситуацією, яка склалася – перевірку проходить 100 % суднокоманд, що прибувають в Маріупольський торговельний порт.

Перед початком здійснення будь-яких контрольних процедур на борт судна піднімаються лікарі – спеціалісти санітарного контролю Держпродспоживслужби України, залучені МОЗ для скринінгу температури і перевірки відповідних санітарних декларацій всіх членів екіпажу. Тільки після здійснення відповідних заходів, коли лікарі переконалися, що на судні немає інфікованих осіб – дозволяється проведення контрольних заходів військовослужбовцями Донецького прикордонного загону.

Заходи стосуються абсолютно всіх суден, незалежно від оцінки ризику в плані складу суднокоманди. Основне завдання прикордонників під час здійснення скринінгу – контролювати та не допускати виходу моряків на берег, до завершення перевірки стану їхнього здоров’я.

У разі виявлення інфікованих заходи контролю припиняться. Осіб з підозрою на коронавірус, а також тих, хто з ними контактував, ізолюватимуть.

На даний момент підозр на COVID-19 у суднокоманд не зафіксовано. Контроль триває.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси