Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Понад мільйон пачок сигарет, десятки тонн алкоголю та сотні тонн пального
31/07/20 - 09:53

Оперативно-розшукові підрозділи Східного регіонального управління Держприкордонслужби підбили підсумки роботи у І півріччі 2020 року.

За цей період в результаті проведеної роботи оперативниками Держприкордонслужби на сході України вдалось локалізувати 9 злочинних груп та 17 окремих осіб, які промишляли підакцизними товарами на кордоні з Росією та на лінії розмежування. Злочинці не лише реалізовували контрабанду та контрафакт в Україні, а й частину «товару» намагалися переправляли в країни Західної Європи.

Як наслідок, оперативники Східного регіонального управління Держприкордонслужби у взаємодії з іншими правоохоронними органами України виявили та вилучили з незаконного обігу майже 1,13 млн пачок сигарет, понад 50 000 літрів контрафактного алкоголю та більш як 600 000 літрів паливно-мастильних матеріалів. Крім того, правоохоронці припинили діяльність нелегального заводу, де з російських інгредієнтів виробляли пальне.

Прикордонники продовжують заходи з викриття та ліквідації схем незаконного ввезення контрафактних товарів, в тому числі з окупованих територій України.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню