Під час святкових та поминальних днів прикордонники забезпечили безперебійний пропуск осіб та транспорту через кордон та КПВВ

НАЗАД
06 травня 2019 10:36

Протягом майже двох минулих передсвяткових та святкових тижнів на кордоні та в КПВВ спостерігалось збільшення пасажиропотоку.

Прикордонники продовжують нести службу встановленим порядком як у будні, так і у святкові дні. Загалом протягом майже двох минулих передсвяткових та святкових тижнів на кордоні та в КПВВ спостерігалось збільшення пасажиропотоку.

У цей період в межах виконання своїх завдань Державною прикордонною службою забезпечено ритмічний пропуск 2,7 млн громадян та майже 420 тисяч транспортних засобів через державний кордон. Через КПВВ в районі проведення ООС протягом двох крайніх тижнів було пропущено майже 377, 5 тисяч осіб та 51,5 тисяч транспортних засобів. Крім того, через КПВВ на адмінмежі у цей період оформлено в обидва напрямки 94 тисячі осіб та майже 14,3 тисячі транспортних засобів.

Під час заходів прикордонного контролю відмовлено у пропуску в Україну 2215 особам, в тому числі 274 громадянам Росії.

Нагадаємо, для забезпечення безпеки на кордоні  напередодні пасхальних та поминальних днів співробітники Держприкордонслужби підготувалися, в тому числі і до можливого збільшення пасажиро-транспортного потоку через кордон, лінію розмежування та адмінмежу країни. Для скорочення часу проходження контрольних процедур посилено працювали додаткові прикордонні наряди з перевірки паспортних документів та огляду транспортних засобів, в тому числі було передбачено застосування мобільних комплексів прикордонного контролю з додатковими робочими місцями на базі мікроавтобусів як на кордоні, так і в усіх КПВВ.

Крім того, аби ефективного реагувати на можливі нестандартні ситуації, посилено заходи безпеки шляхом застосуванням мобільних підрозділів та кінологічних оглядових груп зі спеціальними службовими собаками для унеможливлення переміщення через лінію розмежування зброї, вибухівки та засобів терору та товарів.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}