Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Петро Цигикал під час роботи в районі АТО анонсував створення нового регіонального управління
20/09/17 - 09:06

В рамках робочої поїздки по підрозділах, що виконують завдання в зоні проведення АТО, Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал перевірив організацію служби на ділянці відповідальності Краматорського прикордонного загону

В рамках робочої поїздки по підрозділах, що виконують завдання в зоні проведення АТО, Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал перевірив організацію служби на ділянці відповідальності Краматорського прикордонного загону.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» очільник прикордонного відомства перевірив службу прикордонних нарядів на лінії розмежування, проінспектував місця несення служби персоналу на контрольних постах першого рубежу, а також поспілкувався з подорожуючими громадянами.

З поміж іншого група Адміністрації Держприкордонслужби вивчає можливість розгортання на базі окремого військового відділу «Краматорськ» регіонального управління.

«Це дозволило б підвищити ефективність діяльності наших підрозділів в зоні АТО і рівень взаємодії із Збройними силами України та іншими правоохоронними органами», - зазначив Петро Цигикал. Таку перспективу Голова Держприкордонслужби обговорив із Головою Донецької військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським.

В оперативно-військовому відділі «Краматорськ» керівник відомства нагородив 11 військовослужбовців прикордонного загону відомчими та державними відзнаками, серед яких 5 медалей «За участь в антитерористичній операції».

«Вами пишається Служба, вами пишається народ України», - зазначив Петро Цигикал, вітаючи прикордонників.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню