Перша річниця Регіонального управління Морської охорони – перші кроки та перспективи

НАЗАД
27 червня 2020 12:12

26 червня 2019 року Кабінет Міністрів України видав Постанову № 566 про утворення територіального органу Адміністрації Державної прикордонної служби України – Регіонального управління Морської охорони.

Саме з цього моменту офіційно веде відлік свого існування новий підрозділ. Але історія Морської охорони Держприкордонслужби набагато більша і масштабніша. Загони Морської охорони славно і гідно несуть службу з охорони морських кордонів, мають значні показники служби, у новітній історії України службова діяльність моряків-прикордонників дорівнює незалежності держави.

Всі ці часи морські прикордонні підрозділи входили до складу територіальних регіональних управлінь. А в окрему підструктуру із глибокою специфікацією, Морська охорона, на такому рівні, виведена вперше.

Це відбулося в рамках реформування Держприкордонслужби та приведення її до стандартів сучасних світових правоохоронних структур, на основі вивчення досвіду США та Євросоюзу.

Сьогодні Морська охорона рухається у напрямку розгортання нових спеціальних підрозділів, оновлення корабельно-катерного складу, в тому числі і в рамках українсько-французького проєкту, навчання персоналу сучасним методикам і освоєння надсучасних технічних систем.

В умовах карантинних обмежень святкування було стриманим. «Але подякувати тим, хто взявся за таку непросту справу, як становлення оновленої Морської охорони, і з честю її долає, - удвічі приємніше, - зазначив начальник регіонального управління контр-адмірал Олег Костур, під час вручення нагород та відзнак. - Ми всі - єдина команда, яка працює на єдиний результат. І від чесності, порядності, відповідальності кожного, залежить статус, довіра і міць Морської охорони».

Кращі фахівці отримали відзнаки, грамоти і подяки за сумлінну службу.

Але найкращим подарунком до першої річниці РУМО стало прибуття на стажування 18 курсантів 2 курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія», які навчаються за державним замовленням Держприкордонслужби, і за три роки прийдуть служити молодими лейтенантами вже на нові кораблі Морської охорони.

Тож у першу ж річницю Регіональним управлінням Морської охорони отримано найперспективніший завдаток кращого майбутнього. Тому що найцінніше - люди, які віддано служать своїй Батьківщині!

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси