Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Народні депутати побували у КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» на адмінмежі з ТОТУ АР Крим
13/02/20 - 12:42

Учора в КПВВ «Чонгар» відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей, АРК та міста Севастополя.

У моніторинговому візиті до Херсонської області взяли участь Голова комітету ВРУ Дмитро Лубінець та члени комітету - народні депутати України, Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Уповноважена Верховної Ради з прав людини, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, міжнародних та громадських організацій.

На виїзному засіданні обговорювалися, зокрема, актуальні питання облаштування та умови перетинання контрольних пунктів в’їзду-виїзду, зокрема, громадянами, які навчаються на материковій частині України.

«Нам важливо аби діти та підлітки могли якомога простіше перетинати КПВВ і приїздити вчитись в українські навчальні заклади, перебувати в українському освітньому та культурному просторі», - наголосила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда.

Під час робочого візиту учасники також оглянули режимні та сервісні зони  КПВВ «Чонгар» та «Каланчак», ознайомились з їхньою інфраструктурою, порядком здійснення прикордонного контролю осіб та транспортних засобів, умовами несення служби військовослужбовцями та мали змогу пройти шлях, який долають громадяни під час перетинання адмінмежі.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню