Напередодні Дня волонтера прикордонники Донецького загону отримали подарунки від волонтерської групи «Омофора» з міста Суми

НАЗАД
05 грудня 2021 09:39

Серед подарунків були маскувальні сітки, маскувальні халати-«кікімори», теплі шкарпетки, печиво, солодощі і, звійсно, наулюбленіші подарунки - дитячі малюнки від дітей Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18.

«Наша волонтерська група допомагає армії з 2014 року. Колектив у нас жіночий і більш пенсійного віку. Плетемо і маскувальні костюми "кікімори", і сітки. Допомагаємо всім підрозділам в армії. Як і всі українці бажаємо, щоб скоріше настав мир, війна закінчилася нашою перемогою. І завжди, коли спілкуюся з хлопцями, прошу берегти себе», - зазначає координатор волонтерської групи пані Наталія Паніна.

«Ми щиро вдячні волонтерам за підтримку і допомогу. Засоби маскування дуже потрібний матеріал для військових, які виконують завдання на лінії зіткнення в районі операції Об'єднаних сил. А дитячі малюнки завжди зігрівають наші дорослі серця», - подякував виконувач обов'язків начальника Донецького прикордонного загону полковник Сергій Адамчук.

Отримані подарунки одразу були передані на основні підрозділи прикордонного загону.

Вітаємо усіх волонтерів України зі святом!!!

Миру Вам, щастя і добра! Єдність військових та цивільного населення України неодмінно наблизить нашу спільну перемогу над агресором!  Дякуємо за Вашу постійну підтримку. Ви надали її у надважкий для України час. Ми відчуваємо її і нині. Разом до перемоги!

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси