На українсько-білоруському кордоні тимчасово призупиняється сезонний пропуск жителів прикордоння для збору дикоросів

НАЗАД
10 серпня 2020 14:38

Сьогодні о 22.00 до 30 серпня тимчасово призупиняється пропуск жителів прикордонних районів для збору дикоросів.

Забезпечуючи співробітництво прикордонних відомств України та Республіки Білорусь щодо організації сезонного пропуску громадян України на територію білоруського республіканського ландшафтного заповідника «Ольманські болота» для збору дикоросів, на Рівненщині діють тимчасові місця спрощеного перетину державного кордону «Познань», «Березове» та «Дроздинь».

У відповідності до двосторонньої домовленості, сьогодні о 22.00 до 30 серпня тимчасово призупиняється пропуск жителів прикордонних районів для збору дикоросів.

Нагадаємо, що пропуск громадян здійснювався з 1 липня на ділянці відділу прикордонної служби «Березове» Житомирського загону. Скористались спрощеним перетином кордону понад 1800 осіб.

Зауважимо, що починаючи з 7-ї години 30 серпня заплановано відновлення здійснень пропускних операцій в місцях спрощеного пропуску «Познань», «Березове» та «Дроздинь» жителів прикордоння за наявності паспорта, перепустки, виданої органами прикордонної служби Республіки Білорусь на право знаходження у прикордонній зоні та іменної квитанції про оплату за відвідування ландшафтного заповідника «Ольманські болота».

Перетин кордону буде здійснюватись лише в пішому порядку або на велосипедах.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси