Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
На кордоні з Молдовою затримано викрадача людей, якого розшукував Інтерпол
13/02/18 - 10:27

В пункт пропуску «Кучурган» прибув 23-річний громадянин Молдови. Під час прикордонного контролю спрацювала база даних Інтерполу. Як з’ясували прикордонники, цього громадянина розшукували правоохоронні органи Молдови з січня 2018 року для притягнення до к

Співробітники Держприкордонслужби затримали іноземця, який перебував у розшуку за викрадення людей, незаконне проникнення до житла та зґвалтування.

Так, учора в пункт пропуску «Кучурган», на в’їзд в Україну, прибув 23-річний громадянин Молдови. Під час прикордонного контролю спрацювала база даних Інтерполу. Як з’ясували прикордонники Білгород-Дністровського загону, цього  громадянина розшукували правоохоронні органи Молдови з січня 2018 року для притягнення до кримінальної відповідальності за незаконне проникнення до житла, викрадення людини, зґвалтування та насильницькі дії сексуального характеру. Увесь цей час злочинець переховувався у Придністров’ї.

Про факт виявлення правопорушника поінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Києві. Затриманого передано представникам Національної поліції.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню