телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
На Закарпатті та Волині троє осіб намагались втягнути прикордонників у протиправну діяльність
13/05/19 - 11:09

Минулої доби співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби задокументували неправомірні дії трьох осіб, які спробували «домовитись» з прикордонниками щодо сприяння у протиправній діяльності.

Минулої доби співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби задокументували неправомірні дії трьох осіб, які спробували «домовитись» з прикордонниками щодо сприяння у протиправній діяльності та безперешкодному пропуску осіб на територію України.

Так, на ділянці відділу «Ділове» громадянин України запропонував військовослужбовцю Мукачівського загону неправомірну вигоду у розмірі 200 євро, аби прикордонник «допоміг» правопорушнику в переміщенні з України до Румунії контрабандних сигарет.

У пункті пропуску «Вилок», через який прямував в нашу країну громадянин Угорщини, задокументовано факт надання службовій особі хабара у розмірі 2000 форинтів за пропуск двох дітей по недійсних паспортах.

Крім того, в пункті пропуску «Доманове» військовослужбовці Луцького загону виявили громадянина Азербайджану, який перевищив термін перебування в Україні під час свого попереднього візиту. Однак іноземець вирішив, що прикордонники його «пробачать» та запропонував військовослужбовцю 400 гривень хабара.

В усіх випадках прикордонники відмовились від запропонованих неправомірних коштів та за цими фактами до Нацполіції направили повідомлення за ст.369 КК України.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню