(ВІДЕО) На Волині прикордонники із застосуванням зброї затримали контрабандистів

НАЗАД
22 жовтня 2016 10:29

В рамках підвищення ефективності протидії організованій злочинності на кордоні Державна прикордонна служба посилює ті ділянки, де ситуація цього потребує найбільше. Зараз увага прикордонного відомства направлена на північну частину українсько-польського к

В рамках підвищення ефективності протидії організованій злочинності на кордоні Державна прикордонна служба посилює ті ділянки, де ситуація цього потребує найбільше. Зараз увага прикордонного відомства направлена на північну частину українського кордону. Вже впродовж кількох днів на Волині працюють додаткові сили мобільного загону та група офіцерів Адміністрації Держприкордонслужби. Ця робота вже дає практичні результати. Так, 21 жовтня пізно ввечері, в ході прикордонної операції правоохоронці затримали групу осіб на автомобілях, які мали наміри незаконно перемістити через державний кордон до Республіки Білорусь контрабанду м’яса.  Їх виявили військовослужбовці відділу «Тур» Луцького прикордонного  загону. Під час затримання прикордонникам довелося застосувати зброю.

Після підтвердження інформації про рух поблизу кордону транспортних засобів, група реагування вирушила на затримання. На вимогу зупинитись водій позашляховика не відреагував та, небезпечно маневруючи, продовжив рух. Не зупинила правопорушників і попереджувальна стрільба прикордонного наряду вгору. Тільки після пошкодження коліс головного транспортного засобу, колона зупинилась.

Затриманими виявились 38, 32 та 17-річні мешканці районного центру Ратне Волинської області. Документів на «Мітсубісі Паджеро», який був вщент завантажений м’ясом,  «Фольксваген Т4» та «Мерседес Спрінтер» у даних осіб на момент затримання не виявилось.

Наразі триває розбір всіх обставин правопорушення та встановлюється коло причетних осіб.

Державна прикордонна служба продовжує заходи щодо протидії злочинності на даній ділянці кордону у Волинській області. До роботи залучені оперативні підрозділи відомства, внутрішньої та власної безпеки, а також колеги із інших правоохоронних органів.  

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси