Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
На Одещині засуджено організатора торгівлі людьми. Злочинця позбавлено волі на 5 років.
26/06/20 - 08:45

Днями Малиновський районний суд Одеси визнав громадянина України винним в налагодженні злочинної схеми з вербування своїх співвітчизників та відправки їх за кордон для подальшої протиправної діяльності в країнах ЄС.

Викриття та ліквідація злочинного каналу стали можливими внаслідок спільної роботи впродовж 2018-2019 років підрозділів оперативних співробітників Білгород-Дністровського прикордонного загону та національної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області.

Протиправна схема полягала у втягненні завербованих для легальної роботи за кордоном громадян України в якості членів екіпажів суден та яхт, які використовувались для переправлення нелегальних мігрантів по Середземному та Егейському морях з Туреччини до берегів Італії та Греції.

У рамках 9 досудових розслідувань розпочатих за різними епізодами оперативники задокументували факти причетності організаторів та виконавців до торгівлі людьми та затримали їх.

Одного з організаторів суд визнав винним у скоєнні злочину за ч.2 ст.149 КК України та виніс йому вирок у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

Решті членам злочинного угрупування оголошено про підозру.

Продовжується робота в напрямку міжнародно-правої допомоги нашим співвітчизникам, які були засуджені та відбувають покарання на території Туреччини за злочини до вчинення яких їх втягнули злочинці.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню