На Львівщині затримали два автомобілі з чотирма турками та росіянином

НАЗАД
17 листопада 2020 09:27

Два автомобілі, якими водії, громадяни України, перевозили іноземців, затримали військовослужбовці Львівського загону неподалік кордону з Польщею.

Під час патрулювання учора близько опівночі наряд відділу  «Шегині» зупинив за кілька сотень метрів від кордону автомобіль служби таксі для перевірки. В авто знаходилося четверо іноземців. В ході бесіди пасажири, троє жінок та чоловік,  не могли чітко вказати мету та маршрут свого прямування. При собі подорожувальники мали документи громадян Туреччини, до того ж, з’ясувалося, що в Україну прибули встановленим порядком.

Затриманих доставлено до прикордонного підрозділу для встановлення деталей правопорушення та складання адміністративних матерілів.

В іншому випадку прикордонний наряд від відділу «Сянки» на автодорозі «Львів – Ужгород» зупинив автомобіль, у якому окрім водія їхав громадянин Російської Федерації. Росіянин теж не міг пояснити куди він прямує. При цьому, аби уникнути відповідальності, водій, громадянин України, намагався підкупити прикордонників, запропонувавши неправомірну вигоду у розмірі 100 доларів США.

Від неправомірних коштів прикордонники відмовились та доправили затриманих до прикордонного підрозділу для складання відповідних документів та встановлення обставин правопорушення.

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси