(ВІДЕО) На Харківщині викрито злочинне угруповання, яке займалося конвертацією віртуальних коштів

НАЗАД
19 червня 2021 09:51

Діяльність незаконного валютного конвертаційного центру викрито днями правоохоронцями в Харківській області. Сума незаконних оборудок сягає до 100 млн. грн

За наявними даними, зловмисники з Харкова вибудували незаконну схему отримання готівки громадянами на тимчасово окупованих територіях України. Ділки використовували для незаконних грошових операцій банківські картки, оформлені на підставних осіб - мешканців тимчасово окупованої території України. Загалом фігуранти проконвертували грошові активи на суму понад 100 млн гривень, щодо яких фактичні обставини свідчать про їх одержання злочинним шляхом.

В рамках кримінального провадження проведено одинадцять обшуків в офісних та житлових приміщеннях, транспортних засобах осіб причетних до організації оборудок. За результатами слідчих дій виявлено та вилучено готівкові кошти в національній та іноземних валютах на суму понад 1 мільйон гривень, а також 40 банківських карток, комп'ютерну техніку, мобільні термінали, документи та відомості, що підтверджують злочинну діяльність.

Попередньо, правопорушниками завдано збитки державному бюджету у сумі близько 13 млн гривень. На даний час проводяться заходи щодо викриття повного механізму здійснення протиправної діяльності.

Заходи проводились співробітниками управління оперативно-розшукової діяльності Східного регіонального управляння Держприкордонслужби України, спільно із Головним управлінням ДФС у Харківській області за силової підтримки бійців прикордонного загону «ДОЗОР» під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}