На Харківщині викрито прикордонника та його спільника, які за кошти проставляли іноземцям відмітки про перетин кордону

НАЗАД
27 сiчня 2019 17:36

Співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби спільно зі взаємодіючими правоохоронними органами ведуть безпринципну боротьбу з викриття та попередження корупційних проявів на кордоні.

Співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби спільно зі взаємодіючими правоохоронними органами ведуть постійну боротьбу з викриття та попередження корупційних проявів на кордоні.

Як результат, на хабарництві викрито чергового військовослужбовця прикордонного відомства, який спробував налагодити схему отримання неправомірної вигоди використовуючи службове становище.

Прикордонника та його спільника затримано сьогодні на Харківщині групою з уповноважених осіб Територіального управління Державного бюро розслідувань розташованого у місті Полтава під процесуальним керівництвом військової прокуратури Харківського гарнізону Об’єднаних Сил, спільно із оперативними співробітниками ГУ БКОЗ СБУ, Управління ВВБ ДПС України «Схід» та Харківського управління ДВБ Нацполіції України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Військовослужбовець одного з відділів Харківського прикордонного загону разом зі спільником, який раніше проходив службу в ДПС України вимагали та одержали у громадянина України 1250 доларів США за проставлення відміток виїзду з України та в’їзду в Україну в паспорти іноземних громадян. У такий спосіб вони створювали видимість перетину державного кордону України іноземцями, фактично протиправно легалізуючи статус іноземних громадян на території України.

Хабарники затримані безпосередньо після отримання останньої частини неправомірної вигоди в розмірі 500 доларів США.

У даний час проводяться обшуки в помешканні затриманих та інших осіб. Також правоохоронці встановлюють коло інших причетних до вчинення зазначеного злочину осіб.

Затриманим готується повідомлення про підозру.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси