На Харківщині та Сумщині у пунктах пропуску виявили наркотичні речовини

НАЗАД
28 сiчня 2019 11:19

Минулими вихідними прикордонники Харківського загону спільно з співробітниками УСБУ в Харківській області та ДФС виявили партію речовини, схожу на наркотичну.

Інформація щодо можливого незаконного переміщення через кордон наркотичної речовини була отримана прикордонниками від співробітників СБУ напередодні. В пункт пропуску «Піски» прибув автомобіль «Фольксваген». На ньому до Росії прямував пасажир, громадянин України 1999 року народження. В ході огляду речей чоловіка, за допомогою службового собаки прикордонників, в куртці, яка знаходилася в сумці з особистими речами, правоохоронцями виявлено 10 пакунків з речовиною сіро-зеленою кольору рослинного походження. Вони були вшиті під підкладку куртки. Загальна вага речовини склала 1,5 кг.

Речовину вилучено та передано співробітникам СБУ. Триває експертиза.

Крім того, в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону за допомогою службового собаки виявили два пакунки з речовиною сіро-зеленою кольору рослинного походження. Їх намагався незаконно перемістити через кордон громадянин Молдови 1996 року народження. Він прямував до Росії  рейсовим автобусом.

Речовину вилучено та передано компетентним правоохоронним органам. Триває експертиза.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}