На Донеччині прикордонники зі складу Об’єднаних сил врятували пораненого утікача від окупаційного режиму

НАЗАД
20 травня 2019 08:19

Складна соціально-економічна ситуація, яку на ТОТУ створили підконтрольні Росії самопроголошені органи влади та безправ’я українців в окупації, змушує дедалі частіше цивільних мешканців переміщуватись для постійного проживання на контрольовану територію.

Так, днями, 33-річний мешканець окупованого Шахтарська слідував до Маріуполя для постійного проживання. На блокпосту збройних формувань РФ у межах дорожнього коридору «Новоазовськ-Покровськ-Талаківка-Маріуполь» бойовики під час бесіди з чоловіком забрали його документи, звинуватили у зраді та заявили, що передадуть його «працівникам МГБ».

В якийсь момент залишившись наодинці в приміщенні громадянин здійснив втечу. Помітивши чоловіка, що тікав у бік контрольованої території, проросійські найманці відкрили по ньому вогонь на ураження, при цьому не зважаючи на загрозу для життя та здоров’я багатьох інших громадян, які очікували на перетин лінії розмежування. 

Пораненого утікача поблизу КПВВ «Гнутове» виявили прикордонники Донецького загону зі складу Об’єднаних сил. Громадянину було негайно надано первинну медичну допомогу та проінформовано медиків і поліцейських.

У подальшому чоловіка з пораненнями руки та попереку доставлено до одного з лікувальних закладів Маріуполя. Життю потерпілого нічого не загрожує. Для з’ясування усіх обставин події з громадянином працюють представники правоохоронних органів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси