На Буковині затримали прикордонника, який вирішив «підзаробити» на кордоні

НАЗАД
18 листопада 2021 10:39

Військовослужбовця, якого було призвано на строкову службу до лав Держприкордонслужби, затримали правоохоронці у Чернівецькій області.

Правопорушника викрито у ході реалізації кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, спільною міжвідомчою групою у складі офіцерів ВВВБ по Чернівецькому прикордонному загону ГВВВБ «Захід» спільно зі співробітниками ВБКОЗ УСБУ в Чернівецькій області, слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Хмельницький, під процесуальним керівництвом Чернівецької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, за сприяння керівництва Чернівецького прикордонного загону.

Молодший сержант строкової служби, діючи з корисливих мотивів, отримав від громадянина України на банківську картку неправомірну вигоду у сумі 30 тисяч гривень за сприяння у незаконному переміщенню підакцизних товарів (тютюнових виробів) через українсько-румунський кордон на ділянці відділу прикордонної служби «Селятин».

Наразі за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, вручено підозру у порядку ст. 276 КПК України.

 

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси