Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) На Буковині прикордонники викрили Ан-2 з «перебитим» бортовим номером
29/03/17 - 09:29

Сьогодні вночі на Буковині співробітники Держприкордонслужби реалізовуючи інформацію оперативних співробітників відомства виявили літак АН-2.

Сьогодні вночі на Буковині співробітники Держприкордонслужби реалізовуючи інформацію оперативних співробітників відомства виявили літак АН-2. Він знаходився в полі на околиці одного з сіл Кельменецького району. Ані власника, ані пілота повітряного судна прикордонники не виявили.

У ході огляду прикордонники встановили, що бортовий номер літака замаскований під інший. Крім того, перевіряючи інформацію було з’ясовано, що заявок на проведення польотів в даному районі не надходило, а дозвіл на виліт літака з вказаним бортовим номером на польоти не надавався. До того ж відповідно до реєстру цивільних повітряних суден дане повітряне судно там не значиться.

Наразі по даному факту повідомлено підрозділи СБУ та Нацполіції в Чернівецькій області. Проводяться заходи щодо встановлення власника літака та з’ясування всіх обставин. Також направлено повідомлення про виявлення ознак можливого кримінального правопорушення, передбаченого ст. 334 КК України «Порушення правил міжнародних польотів». 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню