Міжнародна технічна допомога

НАЗАД
02 сiчня 2021 11:41

Житомирський, Луцький та Чернігівський прикордонні загони отримали техніку для інженерного облаштування кордону.

Державна прикордонна служба України розвиває міжнародну співпрацю, в рамках якої прикордонники Житомирського, Луцького та Чернігівського загонів напередодні нового року отримали допомогу від товариства «Excelor Holding Group (LLC)». Допомогу було надано відповідно до реалізації спільного з Європейським Союзом проєкту міжнародної технічної допомоги «Надання обладнання для забезпечення безпеки та демаркації державного кордону між Білоруссю та Україною; спеціалізовані транспортні засоби та обладнання для робіт з демаркації кордону».

Прикордонники трьох загонів отримали по одному трактору Landini 5-120 та по одному подрібнювачу гілок Rinieri TRK 200 загальною вартістю понад 100 тис. євро.

Зауважимо, що надана технічна допомога буде використовуватись для проведення демаркаційних робіт та інженерного облаштування українсько-білоруської ділянки кордону.

Також зазначимо, інженерне облаштування державного кордону та прилеглої до нього місцевості є одним із головних складових його надійної охорони. Адже саме інженерна складова допомагає охоронцям кордону фіксувати протиправні дії, попереджати підготовку до них, а також значно ускладнює злочинним елементам здійснювати протизаконні дії на кордоні. Безперечно, забезпечити стале інженерне облаштування держрубежу неможливо без використання відповідної техніки.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси