Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Мирон Маркевич завітав у гості до прикордонників Краматорського загону
18/10/16 - 10:47

Учора до одного з прикордонних підрозділів Краматорського загону завітав Голова комітету національних збірних Федерації футболу України Мирон Маркевич. В зону АТО він приїхав, аби підтримати «зелених беретів», які несуть службу на лінії розмежування.

Учора до одного з прикордонних підрозділів Краматорського загону завітав Голова комітету національних збірних Федерації футболу України Мирон Маркевич. В зону АТО він приїхав, аби підтримати «зелених беретів», які несуть службу на лінії розмежування.

У ході зустрічі відомий тренер відповідав на запитання прикордонників, які в більшості стосувалися виступів Національної збірної України з футболу, та на згадку про свій візит  подарував футбольний м’яч з автографами відомих українських футболістів. Також військовослужбовці мали змогу отримати автографи та сфотографуватися з відомим футбольним фахівцем.

Наприкінці зустрічі Мирон Маркевич запросив всіх бажаючих відвідати  футбольний поєдинок між прикордонниками Краматорського загону та збірною батальйону МВС «Харків-2», який відбудеться сьогодні о 15 годині у м. Курахове на футбольному стадіоні мікрорайону «Південний».  

Варто зазначити, що в цій грі Мирон Богданович виступить як тренер команди прикордонників.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню