Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Минулої доби прикордонники затримали громадянина Туреччини та двох громадян В’єтнаму
08/10/19 - 09:50

На стаціонарному посту «Нижні Ворота» правоохоронці зупинили автомобіль словацької реєстрації.

У рамках проведення комплексу режимних і контрольних заходів на межі Закарпатської області та контрольованих прикордонних районів, а саме на стаціонарному посту «Нижні Ворота» правоохоронці зупинили автомобіль словацької реєстрації. 

«БМВ» прикордонники Мукачівського загону спільно з патрульною поліцією зупинили за 65 км від державного кордону.

Окрім водія, 29-річного громадянина України, в легковику їхали двоє іноземців без документів. Згодом «туристи» повідомили, що вони є громадянами В’єтнаму. Для з’ясування всіх обставин правопорушення та мети перебування на території нашої країни, іноземців передано співробітникам міграційної служби.

Ще одного іноземця, який намагався незаконно потрапити до Польщі в обхід пункту пропуску, затримали прикордонники Мостиського загону. Громадянина Туреччини затримав прикордонний наряд зі службовою собакою відділення «Шегині». Правоохоронці встановили, що чоловік нещодавно прибув літаком в аеропорт «Бориспіль» та знаходився в Україні законно. Наразі стосовно іноземця складені документи про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Зауважимо, що з початку 2019 року за незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України прикордонники затримали 100 громадян Туреччини.    

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню