Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Курсанти Національної академії Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького продовжують навчання в умовах карантину
07/04/20 - 16:03

Персонал академії відповідально ставиться до умов дотримання гігієни та проведення необхідних заходів.

Кожен ранок в академії починається з огляду, температурного скринінгу та опитування курсантів про самопочуття. У разі виявлення курсантів з симптомами вірусної інфекції, їх госпіталізують для подальшого обстеження та лікування. Медичний нагляд персоналу забезпечують 18 висококваліфікованих лікарів.

Територія навчального закладу оброблена дезінфекційними засобами, в місцях проживання та в начальних корпусах постійно проводиться вологе прибирання з антисептичними розчинами.

В резерві академії понад 8 літрів дезрозчину та більш ніж 5 тисяч розчинних таблеток для обробки приміщень (1 таблетка на 10 літрів води).

Курсанти використовують антисептичні засоби для рук та забезпечені засобами індивідуального захисту (медичними масками). Запас масок складає більш як 9 тис. Також резерв масок поповнюється силами власного швейного цеху.

Скорегований режим харчування — у їдальні курсанти отримують свіжу цибулю, овочеві салати, фрукти, збільшено кількість продуктів, які містять вітамін С. Також військовослужбовці забезпечені запасом питної води. Всі працівники їдальні проходять щоденний медогляд та забезпечені масками й медичними рукавичками. Сформовано резерв медичних рукавичок — 8 тис. пар.

Навчання в Національній академії проходить виключно дистанційно, контакти викладачів з курсантами виключені.

Життя продовжується, продовжується боротьба з вірусом, і перемога залежить від того, наскільки відповідально кожен буде дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки!

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню