Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Команда прикордонників Сумського загону посіла перше місце у змаганнях з волейболу
29/11/19 - 16:21

28 листопада в м. Суми на базі спортивного комплексу «Динамо» відбулися змагання на першість Сумської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з волейболу серед правоохоронних органів Сумщини.

У фінальних іграх взяли участь п’ять команд від Сумського прикордонного загону, УСБУ в Сумській області, ГУНП України в Сумській області, Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ та Управління ДСНС України в Сумській області.

За результатами змагань перше місце виборола команда Сумського прикордонного загону, яка у запеклій боротьбі з рахунком 2:0 перемогла команду УСБУ в Сумській області. Третє місце дісталось команді Управління ДСНС України в Сумській області, четверте та п’яте місця посіли команди ГУНП України в Сумській області та Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відповідно.

Насамкінець відбулася церемонія нагородження. Команді-переможцю вручено кубок та грамоту СОО ФСТ «Динамо» України. Кращим атакуючим гравцем змагань визнано гравця команди Сумського прикордонного загону Дмитра Ліфінцева.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню