Інспектора Чопського загону викрито на отриманні неправомірної вигоди 800 доларів США

НАЗАД
11 квiтня 2020 15:03

Сержант одержав частину неправомірної вигоди – 800 доларів США за сприяння містянину в незаконному переміщенню протиепідемічних засобів захисту

Сьогодні, 11 квітня 2020 року, офіцери Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» спільно зі співробітниками ВБКОЗ УСБУ в Закарпатській області та слідчими ТУ ДБР у місті Львів за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородської гарнізону задокументували факт отримання неправомірної вигоди інспектором відділу прикордонної служби «Ужгород» Чопського прикордонного загону.

За даними слідства, вказаний сержант одержав частину неправомірної вигоди – 800 доларів США за сприяння містянину в незаконному переміщенню протиепідемічних засобів захисту – захисних масок через державний кордон України. Зокрема, йшлося про надання інформації щодо часу та місця розміщення прикордонних нарядів.

Інспектора затримали в порядку ст. 208 КПК України, тривають невідкладні слідчі дії. Вирішуються питання щодо повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}